Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mladí tenisté zahájili novou sezónu

Vzhledem k velkým změnám v hráčském kádru všech tří kategorií jsme se potýkali již dlouho před zahájením sezóny s obsazením soutěží. Nakonec jsme se rozhodli obsadit stejně jako v minulých letech všechny tři věkové kategorie, tedy dorost, starší žactvo a mladší žactvo. Po prvních odehraných zápasech vidíme, že rozhodnutí to bylo určitě správné.

Mladší žactvo:

Zatím jsme odehráli dva zápasy. Doma s Mokrou-Horákov s nepříznivým skóre 3:6, a ve Velkých Bílovicích, kde jsme podlehli zkušenějšímu soupeři 1:8.

Sestava: Celnar David /H/, Pejchl Lukáš, Groh Petr, Tetur Filip /H/, Franc Jakub, Morozjuk Roman, Šefránková Natálie, Sodomová Viktorie /H/, Pejchlová Klára, Morozjuková Natálie.

Kápitán: Pejchlová Jitka, zást. Šefránek Dalibor

Starší žactvo:

Odehráli jsme zatím dva zápasy, oba vítězné. Doma jsme porazili Mokrou-Horákov 5:4, Velké Bílovice na jejich kurtech 6:3.

Sestava: Hájek Lukáš, Maincl Jan, Bedřich Šimon, Texl Filip /H/, Kynický Matěj, Otřelová Michaela, Melicharová Michaela, Bláhová Beáta, Otřelová Eliška. Vypomoci mohou mladší žáci.

Kapitán: Maincl Miroslav, zást.Otřel Jiří

Dorost:

Po třech odehraných zápasech nemáme zatím jediné vítězství. Nastupujeme v hodně kombinované sestavě proti zkušenějším hráčům. S Velkými Bílovicemi jsme pohráli 0:9, v Moravském Krumlově 4:5. Po smolném průběhu utkání a zranění našeho hráče jsme podlehli i Ivančicím na domácích kurtech 4:5.

Sestava: Ševčík Marek /H/, Damborský Roman /H/, Češek Filip, Fišer Jan, Maincl Jan, Bauerová Vendula, Hovězáková Sabina, Punčochářová Andrea. Ve třech zbývajících zápasech nám snad ještě pomůžou Melichar Jan, Franc Marek a starší žáci.

Kapitán: Šefránek Dalibor, zást. Otřel Jiří

I přesto, že se potýkáme s nedostatkem prostoru jak pro trénování tak i závodní hraní, chceme všechny soutěže odehrát se ctí a zabojovat o co nejlepší umístění. Poděkování za přípravu na zápasy zaslouží všichni hráči, trenéři a v neposlední řadě rodiče.Domácí zápasy:

Sobota 25. 5. 2013 * Starší žactvo Velké Pavlovice - Břeclav
Neděle 26. 5. 2013 * Mladší žactvo Velké Pavlovice - LTC Hodonín
Neděle 2. 6. 2013 * Dorost Velké Pavlovice -  Třebíč
Sobota 15. 6. 2013 * Starší žactvo Velké Pavlovice - Blansko

Začátky vždy v 9.00 hod.. Hraje se celkem 9 zápasů, tedy celý den.

Přijďte povzbudit naše mladé tenisty!

 

Miroslav Maincl


 

Fotogalerii mladých velkopavlovických nadějí
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv Tenisového klubu Velké Pavlovice

 

 

16-05-2013-BK