Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mladí hasiči zakončili sezónu třetím místem v Bulharech

Jako každou sobotu, tak i tu uplynulou se mladí hasiči vydali na soutěž v požárním útoku, která se tentokráte konala v Bulharech. Jednalo se o poslední soutěž v této sezóně. Jak už v názvu článku stojí, mladí hasiči si podruhé za sebou odvezli ze soutěže bronzové medaile za třetí místo. Kategorii starších žáků ovládl tým z Cvrčovic, za ním následovaly dva týmy se stejným časem 19,78. Bohužel, kvůli našemu nesplněnému prvnímu pokusu získali stříbrné medaile hasiči z Tvrdonic a na naše mladé hasiče zbyly opět ty bronzové.

Mladší žáci poprvé v novodobé historii pokořili hranici dvaceti sekund. Avšak čas 19,69 stačil pouze na šesté místo. Tak snad se v příští sezóně zadaří a medaili získá i mladší tým.

Velké poděkování patří opět mladým hasičům z Bořetic, kteří výborně doplnili mladší i starší družstvo, a navíc sami složili vlastní tým, který s časem 22,50 skončil na krásném osmém místě.

Jelikož to byla poslední soutěž před prázdninami, konal se u rybárny menší táborák pro mladé hasiče a jejich rodiče, kde jsme zhodnotili sezónu a pořádně oslavili naše úspěchy.

Michal Procinger


 

Fotogalerie I. * Mladí hasiči na soutěži v Bulharech * otevřete kliknutím ZDE

Fotogalerie II. * Mladí hasiči na soutěži v Bulharech * otevřete kliknutím ZDE

 

Foto © 2014 Markéta Pešková

 

30-06-2014 PV