Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mladí hasiči zahájili sezónu na Slovensku

V sobotu 4. května vyrazili naši mladí hasiči poprvé s novým čerpadlem na závody. Jednalo se o soutěž za hranicemi naší země u družebního sboru ve Voderadech. Soutěž se skládala z požárního útoku a štafety požárních dvojic. 

Jako první se představili v požárním útoku a představení to bylo povedené. Prvním soutěžním útokem se jim podařilo pokořit dvaceti vteřinovou hranici a zapsali si krásný čas 19:41. Poté se postavili do fronty na štafetu dvojic, ale než se ji podařilo vystát, tak byli povoláni na druhý pokus v požárním útoku. V tom už se jim zlepšit nepodařilo, a tak si zapsali čas z prvního pokusu. Ve štafetě předvedli pár chybiček z nervozity, ale i tak to stačilo na celkové krásné šesté místo.

Nám nezbývá nic jiného než poslat poděkování do Voderad za pozvání a celkovou péči, kterou nám po celou soutěž věnovali. My se pokusíme tuto péči oplatit již tuto sobotu 11. května na naší domácí soutěži, na kterou bychom Vás chtěli všechny pozvat. Vše vypukne v 9:30 v areálu u rybníka.

SDH * Mladí hasiči zahájili sezónu na Slovensku

Text: Jan Procinger / Foto: Jan Procinger / 6.5.2024