Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mladí hasiči zahájili novou sezónu v Drnholci

V sobotu 17. října se v Drnholci konalo úvodní kolo hry Plamen. Jak už bývá zvykem, soutěžilo se nejprve ve štafetě požárních dvojic a následně v závodu požární všestrannosti neboli branném závodu. Velkopavlovičtí mladí hasiči postavili do soutěže jedno družstvo mladších žáků a také jedno družstvo starších. Ihned po příjezdu se museli mladí hasiči vypořádat s velkou zimou, která naštěstí postupně ustupovala, až dokonce vysvitlo sluníčko, a tak mohly naše mladé naděje soutěžit v záři podzimních slunečních paprsků.

Mladší žáci skončili ve štafetě na místě osmém a starší dokonce na pátém. Výsledky z branného závodu se dozvíme během několika příštích dní, ale ani tam si naši mladí hasiči nevedli špatně.

Další soutěže jsou v plánu na jaře. Mladé hasiče tedy čeká zimní příprava v tělocvičně. Doufejme, že ji nepodcení a na jaře tak naváží na skvělé výsledky z minulé sezóny.

Michal Procinger


 

Fotogalerii z úvodního kola hry Plamen
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Markéta Pešková


19-10-2015 PV