Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mladí hasiči uzlovali ve Starovicích

V sobotu 23. února 2013 se i přes nepříznivé počasí vydali mladí hasiči SDH Velké Pavlovice na uzlovací štafetu do nedalekých, ale kvůli sobotnímu hustému sněžení těžko přístupných, Starovic. Mladí hasiči jeli na štafetu teprve podruhé, ale i tak nebyli nervózní a byli odhodlaní se porvat o co nejlepší příčky.

Mladší družstvo mělo podruhé za sebou šťastný los a tak se prakticky bez boje dokázalo probojovat až do finálových bojů, kde měli trochu smůlu a možná také doplatili na svou nezkušenost. Starší družstvo uzlovalo rychle a bez chyb, ale ani to nestačilo. Hned na začátku muselo jít do opravných bojů, kde narazilo na zkušený Strachotín, a tak se s turnajem rozloučilo.

V jednotlivcích sahala na stupně vítězů Katka Píšová, ale bohužel narazila na těžkou soupeřku, ale i tak je její umístění skvělé. Na konec si ještě mladí hasiči postavili sněhuláka za dodávkou hasičů z Tvrdonic a jeli domů do tepla.

Michal Procinger

 

Fotogalerii z uzlovací štafety otevřete kliknutím na obrázek...

 

¨

Foto © 2013 Michal Procinger

25-02-2013 PV