Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mladí hasiči ukončili jarní část sezóny

Uplynulý víkend nabídl dvě poslední soutěže v jarní části sezóny mladých hasičů. V sobotu 17. června se mladí hasiči vydali do nedalekých Velkých Bílovic, aby bojovali o nejcennější kovy. Do Velkých Bílovic jsme vyslali jedno družstvo mladších žáků. V nabité konkurenci 16 týmů, se naši nejmladší neztratili a po pěkných výkonech si odvezli domů diplom za 6. místo.

O den později vyrazili jejich starší kolegové, doplněni o pár mladších, na soutěž do Šitbořic, která se jako každý rok skládala ze dvou částí: štafeta CTIF a požární útoky. Po povedené štafetě se naše mladé naděje držely na 3. místě. Bohužel čas 23:03 z prvního pokusu v požárním útoku stačil jen na 5. místo nejen v disciplíně, ale i celkové. Na soutěž do Šitbořic jezdí v posledních letech méně týmů, a tak si tuto soutěž velmi užíváme, protože se nese v klidné rodinné atmosféře.

Mladí hasiči tak zakončili úspěšnou jarní část sezóny s bilancí 1x zlatá medaile, 1x stříbrná medaile a 3x bronzová medaile. Nyní je čeká zasloužený odpočinek a na tréninku se sejdou opět v průběhu srpna.

SDH * Mladí hasiči ukončili jarní část sezóny


Text: Michal Procinger / Foto: Michal Procinger / 20.6.2023