Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mladí hasiči soutěžili na Neoveské hale

V sobotu 24. února 2024 se mladí hasiči z Velkých Pavlovic společně s dorostenci vydali do Moravské Nové Vsi, aby se zúčastnili tradiční Neoveské haly, která se po letech vrátila do místní opravené sokolovny.

Soutěž zahájili dorostenci svou štafetou, která se skládala z přeběhu přes lavičku, přeskokem a podlezem překážky a přenesením hadice na podložku. Svou rychlostí si vysloužili druhé místo a hned po štafetě běžecké je čekala štafeta uzlovací. Na té se umístili rovněž na druhém místě, a tak v celkovém součtu si odvezli domů medaile a pohár za druhé místo.

Po dorostu se dostal na řadu tým starších žáků. Ti zahájili soutěž uzlovou štafetou. A zahájení to bylo povedené, protože se na ní umístili na skvělém třetím místě ze šestnácti týmů. Poté je čekala běžecká štafeta. Na ní se umístili v uvozovkách jen na devátém místě, ale při pohledu do výsledkové listiny a zjištění, že se do jedné vteřiny vešly tři týmy, si od vedoucích vysloužili pochvalu. V konečném součtu si tým starších odvezl domů krásné páté místo.

Halovou sezónu zakončí mladí hasiči příští sobotu na soutěži v Bořeticích.