Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mladí hasiči rozšířili sbírku medailí

Uplynulý víkend (13. a 14. května 2023) byl pro velkopavlovické mladé hasiče opět ve znamení soutěží. Nejprve je v sobotu 13. května čekala domácí soutěž v požárním útoku na hasičském hřišti u rybárny. 

Počasí nám moc nepřálo, ale alespoň nám nepršelo, a tak se ve Velkých Pavlovicích mohlo předvést rekordních 27 týmů mladých hasičů, 16 mladších a 11 starších. Domácí hasiči skončili ve velké konkurenci na 7. místě v mladší kategorii a na 9. místě ve starší.

O den později v neděli 14. května byla v plánu soutěž v nedalekém Kobylí. Počasí se bohužel nevydařilo tak jak u nás v sobotu a bohužel většinu soutěže propršelo. Proto se po poradě dohodlo ukončení soutěže po prvním kole. Což hrálo do karet našim mladým hasičům, kteří po vydařených časech skončili na krásném 2. místě v mladší kategorii a ve starší se dokonce povedlo vyhrát zlaté medaile za 1. místo s časem 21,06s.

Děkujeme hasičům z Velkých Pavlovic za uspořádání krásné soutěže v domácím prostředí. Divákům a fanouškům za velkou podporu. No a našim mladým hasičům přejeme, ať se jim i nadále daří sbírat cenné kovy na soutěžích v požárním útoku. 

Příští víkend mají naši hasiči volno. Celý sbor jede na výlet do Ostravy. Nejbližší soutěž nás proto čeká až v sobotu 27. května v Novosedlech. 

SDH * Soutěže mladých hasičů v požárním útoku - Velké Pavlovice, Kobylí

Text: Michal Procinger, SDH Velké Pavlovice – Mladí hasiči / Foto: Michal Procinger a Jan Procinger / 16.5.2023