Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mladí hasiči opět na stupních vítězů

Již brzy ráno se mladí hasiči sešli před místní hasičskou zbrojnicí, aby vyrazili do Sedlece obhajovat umístění na stupních vítězů ze soutěže minulé, která se konala v Šitbořicích. Nálada byla skvělá, zlatá medaile z minulého týdne všem dodala sebevědomí. Jak už se stalo tradicí, vylosovali jsme si jedno z posledních míst ve startovním pořadí, což nám ale nevadilo, alespoň jsme měli více času na přípravu. Jako první šli na start mladší žáci, kteří bohužel svůj první pokus nesplnili, a tak museli doufat, že se ve druhém kole zlepší.

Druhé kolo již splnili svůj pokus s časem 21:26, což stačilo na celkově šesté místo. Starší žáci běželi hned po mladších a s krásným časem 21:07 byli po první kole na úžasném třetím místě. Ve druhém kole už svůj čas nezlepšili, ale i tak svou pozici udrželi, a mohli tak slavit bronzové medaile.

Na závěr musíme opět poděkovat mladým hasičům z Bořetic za skvělé doplnění našeho týmu a za zapůjčení mašiny, jen díky nim jsme podruhé za sebou mohli slavit umístění na stupních vítězů.

Mladí hasiči z Velkých Pavlovic a Bořetic opět dokázali, že patří mezi nejlepší v okrese Břeclav.


Michal Procinger


Fotogalerie I. * Mladí hasiči na soutěži v Sedleci * otevřete kliknutím ZDE

Fotogalerie II. * Mladí hasiči na soutěži v Sedleci * otevřete kliknutím ZDE

 

Foto © 2014 František Procinger

23-06-2014 PV