Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mladí folkloristé ze ZUŠ vystoupili v Mikulčicích

V pátek, dne 2. března 2012, vystoupili v Základní škole Mikulčice na dvou výchovných koncertech s folklórním zaměřením žáci a učitelé Základní umělecké školy Velké Pavlovice -  cimbálová muzika Martina Čecha, mladý cimbalista Jakub Šíbl, taneční soubor Lucie Stránské a žákyně z pěvecké třídy Mgr. J.Hanáka za doprovodu cimbálové muziky pedagogů.

V krásné mikulčické základní škole se stylovou folklórní výzdobou se všem z Velkých Pavlovic dostalo srdečného a milého přijetí od paní ředitelky Mgr. Kristýny Kolovrátkové, od pedagogického sboru i od žáků. Koncerty se velmi  vydařily, neboť od začátku bylo zřejmé, že účinkující i posluchači jsou naladěni na stejné folklórní vlně.

Ředitelka ZUŠ Velké Pavlovice Milena Karberová děkuje všem žákům a také učitelům - L. Stránské, M. Čechovi, M. Grombiříkovi a J. Hanákovi za vynikající výkony a reprezentaci školy. Všichni rodiče žáků z folklórních souborů si zaslouží poděkování za obětavost a trpělivost při přípravě a oblékání svých dětí do krojů.

Milena Karberová, ředitelka ZUŠ Velké Pavlovice

 

Fotogalerii z vystoupení žáků ZUŠ Velké Pavlovice v Mikulčicích
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv ZUŠ Velké Pavlovice

 

06-03-2012-BK