Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mladí cyklisté soutěžili s BESIPEM

V pátek, dne 29. dubna 2011, proběhlo ve Velkých Pavlovicích na hřišti „za kostelem“ okrskové kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů, jehož pořadatel BESIP ji organizoval v rámci prevence mladých cyklistů na vozovce. Základní škola Velké Pavlovice vyslala do soutěže dva týmy.

Za tým v I. kategorii soutěžili:

 

Kateřina Kadlecová * 5.A
Radim Popovský * 5.B
Jakub Malhotský * 6.A
Adéla Kalužíková * 6.B

II. kategorii reprezentovali žáci osmých ročníků:

 

Lukáš Kocourek * 6.B
Lukáš Kynický * 7.A
Anna Prátová * 8.B
Anna Hiclová * 8.B

Mladí cyklisté měli za úkol projít čtyřmi disciplínami, kterými byla - jízda dle dopravních pravidel, jízda zručnosti, test znalosti dopravního provozu a zdravověda. Jednotlivé disciplíny se hodnotily zvlášť, za každou chybu se odečítaly trestné body. Každá z disciplín měla svá obtížná a někdy až zapeklitá místa, ve kterých se mladí soutěžící dost „zapotili“.

V mladší kategorii soutěžilo celkem 9 družstev, starší kategorie měla družstev celkem 6. Do krajského kola dopravní soutěže postoupila v každé kategorii podle počtu získaných bodů první tři družstva. Obě naše družstva se přes velkou snahu a píli bohužel na postupových místech neumístila.

Přesto děkujeme všem našim mladým soutěžícím za účast a těšíme se na příští školní rok, kdy se pokusíme prolomit neúspěch a získat postup do vyššího kola této soutěže.

Mgr. Lenka Tesařová, SVČ při ZŠ Velké Pavlovice

 

Fotogalerii z dopravní soutěže mladých cyklistů s BESIPEM
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Mgr. Lenka Tesařová

 

03-05-2011-BK