Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mistrovství Moravského rybářského svazu v rybolovné technice opět po roce ve Velkých Pavlovicích

V neděli 17. dubna 2016 se na fotbalovém hřišti ve Velkých Pavlovicích uskutečnilo Mistrovství Moravského rybářského svazu v rybolovné technice. Soutěžilo se ve všech vícebojích. Závodu se zúčastnilo 23 závodníků z Jihlavy, Kroměříže, Znojma, Brna a Velkých Pavlovic.

Důležité bylo v čerstvém větru odházet slušně terčové disciplíny. Pětiboj vyhrál velmi kvalitním výkonem 525,045 bodů domácí Ing. Jiří Šula, za ním o propastných 24 bodů skončil Ing. Miloslav Krejčí z Kroměříže a o další 4 body méně měl několikanásobný mistr světa z posledních let  Bc. Karel Kobliha z Jihlavy. Jiří Šula zvítězil i v sedmiboji před Karlem Koblihou, v devítiboji si pořadí prohodili.

Kategorii juniorů vyhrál kroměřížský Lukáš Slezák před Dušanem Kazdou z Jihlavy a domácím Martinem Horákem. V žácích zvítězil kroměřížský Radek Zavadil před Jakubem Nikodýmem z Jihlavy a Jakubem Ondruchem z Kroměříže.

Žákyně ovládla Julie Šulová před Martinou Müllerovou ze Znojma a Kristýnou Koblihovou z Jihlavy, v mladších žácích zvítězil Ondra Honzírek z Kroměříže před domácími Jirkou Šulou a Tomášem Horákem.

Zvláštní poděkování za plynulý a hladký průběh soutěže patří rozhodčím a organizátorům, jmenovitě Marii Šulové, Oldřichu Vymazalovi a Vladimíru Šulovi.

Výsledková listina Mistrovství Moravského rybářského svazu v RT - 17.4.2016 * ke stažení ZDE

Ing. Jiří Šula, ředitel soutěže


19-04-2016-BK