Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Místní sněm ODS Velké Pavlovice

V úterý 2. února 2010 se sešel na svém jednání Místní sněm Občanské demokratické strany ve Velkých Pavlovicích. Na sněmu bylo přijato několik opatření, které budou znamenat zintenzivnění činnosti v tomto supervolebním roce.

Do čela Velkopavlovické ODS byl zvolen nový výbor v tomto složení:
Předseda:  Ing. Zdeněk Hicl
Místopředseda: Ing. Dušan Bedřich
Místopředseda: Přemysl Cendelín
Pokladník:  Karel Reichman

V rámci předvolební kampaně bude zdejší ODS pořádat několik velmi zajímavých akcí, a to pro sportovce, děti ale i širokou veřejnost. První akce, která se uskuteční již 27. února 2010 bude 4. ročník REICHMAN OPEN mezinárodní turnaj v badmintonu. Pro vysoký počet přihlášených soutěžících bude turnaj uskutečněn ve sportovní hale v Hustopečích, která je větší, než naše tělocvična a kde bude moci být postaveno více hřišť.

Tenisový oddíl Velké Pavlovice je již registrovaný u Českého tenisového svazu. Na jaře roku 2010 se 30 dětí z tenisové školy pod vedením trenérky Lenky Filipové zúčastní organizovaných soutěží v kategoriích: mladší žáci, starší žáci a dorost. Při této příležitosti byly vytvořeny stránky velkopavlovického tenisového klubu pod názvem Pavlovický Open – Mládežnický tenis. Odkaz na stránky: www.pavlovickyopen.cz.

Místopředseda Přemysl Cendelín seznámil členy ODS novými stránkami na internetu, které budou pravidelně aktualizovány, veškeré aktivity MS ODS Velké Pavlovice zde budou k dispozici. Stránky byly otevřeny v pátek 5. února 2010 a  jejich prostřednictvím bude od tohoto okamžiku veřejnost pravidelně informována. Odkaz na stránky www.odsvelkepavlovice.cz.

Hlavní pozornost na sněmu byla upřena na nastávající parlamentní volby, které jak je již známo proběhnou 28. a 29. května 2010 a také hlavně na komunální volby, které by měly proběhnout v měsíci říjnu 2010. Nové vedení ODS již nyní pracuje na svém volebním programu, který představí občanům města.

MS ODS Velké Pavlovice

 

10-02-2010-BK