Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Místní sdružení ODS děkuje občanům...

Poděkování voličům


Chci touto cestou vyslovit velké poděkování voličům ODS, kteří ať již zaškrtnutím celé kandidátky, nebo jednotlivých našich kandidátů do zastupitelstva, určili směřování našeho města v příštích 4 letech. Byl jsem obrovkým způsobem překvapen, kolik jsme získali hlasů, především u našeho lídra kandidátky. Jistě jde především o ocenění práce stávajícího zastupitelstva v čele s panem starostou Ing. Pavlem Procházkou a kolektivu lidí kolem něj. Výsledky za uplynulé období, výstižný reálný program a slušně vedená kampaň bez osočování a planých slibů nám zajistily Vaši důvěru. Jsme tomu upřímně rádi a v koalici se seriozními partnery budeme podporovat další rozvoj našeho města, tak abychom uspěli ve všech oblastech, jak jsme je uvedli v našem volebním programu. Cíle a ambice máme velké, přesto nám pokora nechybí.
Budeme rádi, když se tyto výsledky stanou základem i pro dlouhodobou spolupráci se všemi, jimž skutečně leží na srdci lepší budoucnost našeho města.

Ještě jednou díky všech našim voličům, sympatizantům a podporovatelům.
Za MS ODS Velké Pavlovice
Ing. Hicl Zdeněk

19-10-2010 PV