Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

MILÁN PECKA vystavuje v Ekocentru Trkmanka

Kdo by ho neznal, příjemně se usmívajícího pána, s neodmyslitelným fotoaparátem na krku, který nechybí takřka na žádné městské akci. Kdo by alespoň jednou nezaznamenal jeho kulišácké spokojené mrknutí na své „foto oběti“ a ve finále, kdo by neznal jeho fotografie. Na webových stránkách města Velké Pavlovice se s nimi setkáváte pravidelně a určitě je vždy nedočkavě vyhlížete a poté pečlivě prohlížíte. Ano, je řeč dvorním fotografu města Velké Pavlovice, panu MILÁNU PECKOVI.

Pan Pecka však nefotí pouze akce, dění a společenský život, ale specializuje se především na krajinářské fotografie, makra, portréty a také hody a kroje, které jak sám říká, považuje za svou specialitu. Jeho dílo čítá tisíce a tisíce fotografií, ze kterých je za jeho dlouhou kariéru skutečně velmi náročné vybrat ty nejlepší. Pan Pecka se o to pokusil a výběr z jeho úžasného díla nyní vystavuje v nově otevřeném Ekocentru Trkmanka ve Velkých Pavlovicích.

 

Milán Pecka se představuje - ke stažení ZDE

 

Panu Peckovi za jeho dlouholetou příkladnou spolupráci
s Městem Velké Pavlovice velmi děkuje
a vás všechny zveme ke shlédnutí nádherné výstavy!

 

Karolína Bártová

 

Fotogalerii z výstavy pana MILÁNA PECKY otevřete kliknutím na obrázek...

 

https://www.velke-pavlovice.cz/Photogalery.asp?nPhotoGaleryID=1582&nDepartmentID=304&nLanguageID=1

Foto © 2012 Milán Pecka

 

 

02-09-2012-BK