Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mikroregionální derby Hustopečsko versus Židlochovicko

Sobota s datem 20. června 2015 patřila v regionech Hustopečska a Židlochovicka fotbalu. Přátelské derby výše jmenovaných týmů zahájila čestným výkopem starostka Hustopečí Hanka Potměšilová. Po velmi náročném zápase a ostrých soubojích nakonec zápas, bohužel, skončil pro tým Hustopečska lehce nepříznivě. Konečné skóre se zastavilo na 4:3 pro mužstvo Židlochovicka.

Na naší straně bodoval M. Zich z penalty (penaltu vybojoval Fr. Petrásek), P. Pálka, třetí branka byla vlastní (k tomu soupeře dotlačil B. Barek). Z našich borců se zranil pouze A. Kadlec. Kapitánem byl velkopavlovický starosta Pavel Procházka, který zajistil i velkopavlovické dresy. Z povzdálí zápas dále sledovali a mohutně fandili starostové okolních obcí jako J. Hasilíková, R. Valenta a A. Lengál. Favorizovaný a soupeřem nejvíce obávaný L. Veverka se nakonec nedostavil.

I přes tvrdé souboje nevznikla mezi soupeři ani po utkání rivalita, ba naopak! Zasedli spolu k jednomu stolu, pojedli a popili, ale hlavně naplánovali další pokračování těchto mezimikroregionálních akcí.

Příště v září, na domácí půdě, určitě vyhrajeme my!

Za tým Hustopečska Ing. Přemysl Pálka


 

Fotogalerii z mezimikroregionálního derby Hustopečsko versus Židlochovicko
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Archiv Ing. Přemysl Pálka

 

 


22-06-2015-BK