Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Městský úřad V. Pavlovice - úprava pracovní doby a změny ve výběru poplatků

Městský úřad oznamuje, že od pondělí 20. dubna bude otevřeno pro veřejnost, a to v pondělí a ve středu od 8.00 - 11.00 a od 12.00 - 17.00 hod.  

V tyto dny bude možné uhradit na pokladně poplatky za svoz odpadu, ze psa, nájmy za pozemky a hrobová místa a vyzvednout pytle. 

Žádáme vás, aby jste dodržovali vládou nařízená opatření, t.j. odstupy mezi sebou a používali ochranné prostředky obličeje.

Sběrný dvůr bude již otevřen dle otevírací doby.

OZNÁMENÍ ze dne 15. dubna 2020 v originále * otevřete po kliknutí ZDE

VÝBĚR POPLATKŮ - změny v souvislosti s COVID - 19

Městský úřad Velké Pavlovice upozorňuje občany, že výběr poplatků za svoz odpadu, ze psa, nájmy za pozemky a hrobová místa bude i v následujících dnech probíhat bezhotovostním převodem na účet města.

Podklady pro platbu budou sděleny po telefonické nebo e-mailové domluvě s pracovnicemi městského úřadu. Kontaktní údaje jsou zveřejněny na webových stránkách a ve vývěsce. Naleznete je také * po kliknutí ZDE.

Platby v hotovosti budou určeny zejména pro seniory a osoby, které nemají bankovní účet. Termín výběru poplatků v hotovosti bude sdělen místním rozhlasem a zveřejněn na webových stránkách. 

Přestože je splatnost poplatků 15. dubna, v případě platby v hotovosti po termínu splatnosti nebudou tyto platby žádným způsobem pokutovány. 

Žádáme poplatníky, kteří chtějí uplatnit nárok na osvobození z důvodu pobytu v cizině nebo nárok na slevu z důvodu 3 a více dětí v domácnosti do 18 let, aby doložili formulář na městský úřad do 15. dubna, jinak nárok na osvobození nebo slevu zaniká. 

Formulář je ke stažení ZDE na webových stránkách města nebo je možné zaslat ho na vyžádání e-mailem. Vyplněný formulář můžete  naskenovaný zaslat zpět emailem nebo vhodit do schránky na budově radnice.

Děkujeme, že respektujete toto opatření týkající se výběru poplatků!

Zdroj: Město Velké Pavlovice / 15.4.2020