Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Městská knihovna Velké Pavlovice nabízí čtenářům bezkontaktní půjčování knih

Městská knihovna Velké Pavlovice musí mít bohužel stále zavřeno. Nabízí ale ode dneška svým čtenářům bezkontaktní půjčování knih. Buď roznáškou domů či předáním před knihovnou.

Seniorům a ohroženým skupinám doručí objednané knihy knihovnice až před jejich dveře. Ostatní čtenáři si mohou přijít knihy vyzvednout před knihovnu. V obou případech proběhne výpůjčka vždy až po předchozí domluvě, kontaktovat můžete knihovnici ohledně výpůjčky a výběru knih buď na mobilu 778 420 022 nebo e-mailem na knihovna@velke-pavlovice.cz

A jaká bude mít tato služba pravidla? 

Knihy budeme pouze půjčovat. Knihy či časopisy, které máte doma si prosím stále ponechejte - nyní je nevracejte. Je to kvůli ochraně nás i vás čtenářů. Všechny výpůjčky Vám budou prodlouženy bez pokut za pozdní vrácení.

Maximální počet pro jednoho čtenáře je 6 knih. Zapůjčeny budou na celou dobu uzavření knihovny. Pokud nevíte přesně, jaké knihy byste chtěli, vůbec nevadí, domluvíme se, co rádi čtete a my Vám něco hezkého vybereme do balíčku.

Při doručení domů: Po předchozí telefonické či e-mailové domluvě Vám knihovnice zanechá balíček s knihami u dveří vašeho domu v čase, na kterém se domluvíte. Pak zazvoní na dveře a odejde. Pokud budete rychlí, počkejte prosím na vzdálenost střední předzahrádky, odkud knihovnice vždy zkontroluje, že jste knihy převzali.
Roznáška knih do domu je zdarma.

Při předání knih před knihovnou: Vyberte si v katalogu knihy (ON-LINE KATALOG KNIH Městské knihovny Velké Pavlovice * otevřete kliknutím ZDE), které jsou K DISPOZICI (tzn. nejsou zapůjčené jiným čtenářem), zavolejte nebo napište e-mailem vaše přání knihovnici. Případně pokud neumíte hledat v katalogu, nebo nemáte přesně představu, co si půjčit, nevadí, nechte to na nás.

Poté si v domluveném čase zazvoníte na zvonek vedle dveří knihovny a my Vám balíček knih předáme. Dodržujte prosím i zde bezpečnou vzdálenost.

Text: Lucie Gawlová, knihovnice Městské knihovny Velké Pavlovice / 6.4.2020