Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Město V.Pavlovice vydalo stolní týdenní kalendář na rok 2020, k vyzvednutí je v knihovně & TIC

Vážení spoluobčané,

Město Velké Pavlovice spolu s kulturní komisí pro vás připravilo na rok 2020 týdenní stolní kalendář. Původně bylo v plánu vám tento kalendář doručit do poštovních schránek, ale nakonec jsme od tohoto záměru upustili. Důvodem byla obava o poškození kalendářů, protože jsou větší než mnohé schránky.

Nakonec jsme se dohodli, že tento kalendář bude k vyzvednutí v budově Městské knihovny a Turistického informačního centra na ulici Hlavní 6/9 a to v běžné pracovní době (pondělí od 7:30 do 16:00 hodin, od úterý do pátku od 7:30 do 19:00 hodin). Můžete si jej vyzvednout od úterý 3. prosince, do každé rodiny jeden kus. Cena? Zcela a úplně zdarma!

Kalendář není jen prvním vánočním dárkem, ale jeho cíl je i ryze praktický – seznámit vás s hlavními kulturními akcemi, které pro příští rok připravují společenské organizace, instituce a další spolky našeho města.

Příznačnému názvu „Co bylo a bude“ odpovídá i výběr fotografií. Jsou z archivu města od roku 2007 až po současnost. Odráží kulturní a společenský život ve Velkých Pavlovicích se svými tradicemi i vzpomínkami na občany a spolupracovníky, kteří již mezi námi nejsou. Součástí je i kalendář svozu odpadu v roce 2020.

Děkujeme všem, firmám a také jednotlivcům, kteří nám pro tvorbu kalendáře poskytli materiály a cenné informace. Děkujeme také Michalu Huvarovi za grafické zpracování kalendáře a jeho přípravu pro tisk.

Doufáme, že se vám bude kalendář líbit a že vám bude současně praktickým pomocníkem.

218894

Zdroj: Město Velké Pavlovice / Foto: Karolína Bártová / 3.12.2019