Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Město pod čepicí aneb Foťte o sto šest!

Sněží, sněží a sněží… Vločky malé drobné, i obrovitánští „sedláci“. Tak to vypadlo včera, v úterý 31. ledna 2017 ve Velkých Pavlovicích. I nejsušší a nejteplejší cíp naší republiky, jinak slunečná a vždy teplotně nadprůměrná jihovýchodní Morava, se naprosto mimořádně zachumlala do pořádně nadýchané a načechrané bílé peřiny. Stačilo jedno odpoledne a místy jsme naměřili až 30 centimetrů čerstvé sněhové pokrývky.

Tak rychle fotoaparát do ruky a hurá do ulic! Jako první nám své sněhobílé snímky poslal městský dvorní fotograf pan Oldřich Otáhal, kterému tímto velmi děkujeme a o nevídanou podívanou se s vámi rádi dělíme.

Budou následovat další fotografie našich občanů – fotografů hobbíků i profíků? Nenechte se dlouho přemlouvat, vyrazte do terénu a své fotogalerie nám zašlete! Určitě je rádi taktéž zveřejníme.

Pro zasílání svých snímků použijte e-mailovou adresu infocentrum@velke-pavlovice.cz. Pokud budete posílat více snímků o větším objemu dat, využijte webu www.uschovna.cz.

Děkujeme a hoříme zvědavostí a nedočkavostí! 

Správci webu města Velké Pavlovice

Text: Karolína Bártová / Foto: Oldřich Otáhal / 1.2.2017

MĚSTO POD ČEPICÍ ve fotografiích pana Oldřich Otáhala