Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Medailový víkend velkopavlovických hasičů

V neděli vyrazili velkopavlovičtí mladí hasiči po třech letech na závody do Šitbořic. Soutěž se jako vždy v Šitbořicích skládala ze štafety CTIF a požárních útoků. Nám se bohužel podařilo poskládat pouze tým starších. Ti si ve štafetě nevedli vůbec špatně a po první části soutěže byli průběžně druzí. V útocích s časem 21:68 obsadili třetí místo. Tento výsledek jim stačil v celkovém součtu na třetí místo, tudíž si na závěrečném nástupu mohli na krk pověsit bronzové medaile. Celková bilance sezóny se tak dělá jednoduše. Dvě bronzové medaile z úvodní a závěrečné soutěže.

Již o den dříve vyjeli naši dorostenci na soutěž BHL do Tvrdonic a v nabité konkurenci se vůbec neztratili. První pokus dorostencům bohužel příliš nevyšel, ale z chyb se poučili a ve druhém zazářili. S časem 21:11 obsadili čtvrté místo a brali tak pomyslné bramborové medaile a opět všem ukázali, že budoucnost tento tým rozhodně má.

SDH * Medailový víkend - závody mladých hasičů v požárním útoku v Šitbořicích

Text a foto: Michal Procinger / 20.6.2022