Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Máte zájem o fotografie z velkopavlovických hodů?

Velkopavlovické hody 2012

 

Hody ve Velkých Pavlovicích jsou úspěšně za námi. Potěšila mě pozitivní odezva a nedá mi to, abych k tomu něco málo nenapsal.


Děkuji všem, kteří pochválili moji práci - je to pro mě velikou motivací. Děkuji ale také všem, kteří se postarali o organizaci této nesmírně fotogenické akce. Není totiž zcela běžné, aby se setkávalo tolik generací lidí na jednom místě. K tomu je nutné také přičíst, že jak starší, tak mladší, oblékají krásný a v dnešní době neobvyklý úbor.
 
Úvod máme za sebou a nyní přejdeme k tisku, který vás bude zajímat více. Pokud byste fotografie svých příbuzných, dětí a kamarádů měli rádi vytisknuté ve vysoké kvalitě, neváhejte mě kontaktovat. Ideální cestou je e-mail (Mara42@seznam.cz) s názvem fotografie (na fotografii klikněte pravým tlačítkem a následně by se mělo objevit okno s možností "Otevřít obrázek(_IGP****.jpg)"). Jestliže máte zájem o více než jeden výtisk, nezapomeňte tuto skutečnost uvést. Ocením také, pokud mi v e-mailu sdělíte své jméno. Pokud neurčíte jinak, fotografie budu vyhotovovat v rozměru 10x15 cm na lesklý 250 g fotopapír. Jakmile fotografie připravím, budu vás informovat e-mailem a můžete je vyzvednout v Brumovicích na Moravě. Větší množství jsem ochoten přivést (do 20 km od Brumovic).

Ceny jsou následující:
10x15 - 15 Kč
A4 - 25 Kč
A3 - 40 Kč

Ostatní rozměry po domluvě. Stárci a stárky budou mít fotografie levnější. Při množství nad 15 fotografií taktéž sleva.

Bohužel není možné prezentovat všechny fotografie například vašeho dítěte, neboť by se tím objem galerie několikanásobně zvětšil. V galerii se mohla objevit pouze jedna fotografie, nicméně je pravděpodobné, že jich mám více. Pokud tedy máte zájem o více fotografií, mohu vám zaslat další ukázky a po vašem souhlasu tisknout i ty.

Marek Musil

Fotogalerii z hodů otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Marek Musil

29-08-2012 PV