Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Maškarní neděle patřila dětem

Sbor dobrovolných hasičů V. Pavlovice uspořádal v neděli (4. března 2007) maškarní diskotéku pro děti a tak se opět sokolovna hemžila podivuhodnými postavičkami - princeznami, indiány, beruškami, Červenými Karkulkami, vodníky, muchomůrkami, vílami, šašky, klauny, čmeláky, k vidění byla i nevěsta s ženichem a spousty dalších zvířátek a pohádkových bytostí. 

Hasiči spolu s DJ Tonny Schäfferem připravili dětem spousty veselých soutěží, pěkných cen, sladkostí, zábavy a skvělé hudby ušité na míru nejmenším. Nechyběly ani oblíbené nafukovací balónky, voňavé párky v rohlíku a sladká cukrová vata.

Dětí byla doslova plná sokolovna, jen ztěží bylo možné vybrat z masek tu nejhezčí. A proto pořadatelé raději, aby předešli zklamání a zbytečným slzičkám, obdarovali již při příchodu děti všechny - letoším dárečkem byly bublifuky, pastelky, bločky a další maličkosti pro radost našich nejmenších!

 

Atmosféra byla na maškaráčku skvělá, o čemž vás zajisté přesvědší i tato fotogalerie ...

Foto: Karolína Bártová