Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mapy GEOPORTÁL - novinka na webu města

Vážení návštěvníci webových stránek města Velké Pavlovice! Ve středu 12. listopadu 2014 byl na náš web umístěn banner s přímým propojením na Geoportál – mapový portál Geosense. Najdete jej v levém oranžovém sloupci pod nabídkou hlavního menu odkazů.

O co se jedná? V čem naše novinka spočívá?

Tyto mapové portály představují nejrozšířenější produkt naší společnosti Geosense. Díky nim ihned získáte přehled o územních a regulačních plánech, inženýrských sítích a technické infrastruktuře, jednotlivých pasportech, turistických mapách či bodech zájmu. Mapové portály Geosense dnes v České Republice používá přes 1400 měst a obcí.

Jedná se o snadno ovladatelný mapový informační systém na internetu. Geosense poskytuje svým uživatelům efektivní nástroj pro zobrazení a editaci mapových podkladů, evidenci majetku, přístup k údajům z katastru nemovitostí, a to včetně listů vlastnictví. Lze ho zároveň použít ke zveřejňování informací občanům, široké veřejnosti a k podpoře turismu.

Karolína Bártová


 

Více o firmě Geosense naleznete po kliknutí na * www.geosense.cz

Mapu Velkých Pavlovic na Geoportálu otevřete také * po kliknutí ZDE

 

 

geoportal.jpg

 

 

 

12-11-2014-BK