Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

MAPA NA ŠÁTKU – novinka turistické sezóny 2017

Turistické informační centrum Velké Pavlovice nabízí svým zákazníkům zajímavou novinku letní turistické sezóny 2017 – MAPU NA ŠÁTKU. Praktická mapa, kterou využijete na řadu způsobů, je zhotovena v měřítku 1 : 50 000 a zahrnuje oblast Modrých Hor a Pálavských vrchů s nejbližším okolím. Cena mapy je 199,- Kč.

Mapu o rozměru 72x72 cm natištěnou na polyesterovém hedvábí lze skládat a rozkládat bez poškození, je možné ji třeba i zmačkat do kapsy. Může se stát pěkným módním doplňkem, použijete-li ji jako pokrývku hlavy, čelenku nebo opasek do kalhot. Navíc je velmi praktická, v krizových situacích se určitě shodí jako škrtidlo, obvaz nebo i kapesník.

Mapa na šátku je plnohodnotnou náhradou klasické tištěné mapy, nejedná se o pouhý suvenýr. Určena je hlavně těm, kteří se aktivně pohybují ve volném terénu – pro turisty, cyklisty, vodáky, běžkaře a navíc je pěknou památkou a vzpomínkou na navštívenou lokalitu či nápaditým dárkem z cest.

MAPY NA ŠÁTKU * www.mapynasatku.cz

TIC * MAPA NA ŠÁTKU – novinka turistické sezóny 2017

Text: Karolína Bártová / Foto: Karolína Bártová / 24.5.2017