Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Máme být na co pyšní

Dvanáct amatérských fotografů z Velkopavlovicka a Břeclavska vystavuje od včerejšího večera své práce v Záhorském osvětovém středisku v partnerské Senici. Fotodokumentaci z vernisáže ve čtvrtek 13. prosince pořídil jeden z autorů, pan Milán Pecka. Výstava je připravena v souvislosti s vzájemnou výměnou zkušeností a spoluprací velkopavlovických fotografů a s výstavou Fotoklubu při ZOS Senica, která právě probíhá v Malém sále Ekocentra Trkmanka ve Velkých Pavlovicích.

Společně jsme si uvědomili, že práce našich fotografů naprosto jednoznačně snesou srovnání s vystavenými fotografiemi slovenských kolegů. Byly vysoce hodnoceny a ceněny i lektorem dr. Jarábkem, manažerem poloprofesionálního fotoklubu Retina ze Senice. Dr. Jarábek umožnil účastníkům vernisáže navštívit výstavu prací fotoklubu Retina, která právě probíhá v Domě kultury Senica, neboť tento slavný fotoklub slaví právě 70. výročí svého vzniku.

Velké Pavlovice mohou být pyšné také na to, jak naše město reprezentovali tanečníci ze skupiny Přátelé country, neboť jsme tím do Senice dovezli úplně nový typ kulturního programu a Přátelé country diváky okouzlili a zazářili.

Pokud hledáte program pro hezký vánoční výlet, navštivte obě fotovýstavy v Senici, místní vánoční trh i hezkou vánoční výzdobu.

Mgr. Dana Růžičková

 

Fotogalerii z vernisáže výstavy fotografií v Senici otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Milán Pecka

14-12-2012 PV