Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Malý tanečník Mareček Hanák vyverboval bronz

V den kdy děti oslavovaly Mezinárodní den dětí, v sobotu 1. června 2019, se ve velkopavlovické sokolovně konalo regionální kolo soutěže dětských verbířů Hanácké Slovácko 2019.

Sedmnáctka zúčastněných chlapců byla rozdělena do tří věkových skupin – do devíti let, zde mělo naše město silné zastoupení - Marka Hanáka, Mikuláše Prokeše, Dominika Prokeše a Šimona Prokeše, dále pak od deseti do dvanácti let a od třinácti do patnácti let. 

Mladým tanečníkům zahrála jako doprovod cimbálová muzika Šmytec, v odborné porotě zasedli pan Jan Šafařík ve funkci předsedy, jako členové pak pánové Petr Hasil a Marek Kraus.

Je velmi potěšující, že se mezi oceněnými blýskl i zástupce z Velkých Pavlovic, jmenovitě Marek Hanák, který si vyverboval třetí bronzovou příčku v kategorii do devíti let. Marečkovi posíláme velkou a zaslouženou gratulaci! 

Ocenění tanečníci, kteří se umístili na prvních třech místech, postupují do vyššího kola soutěže konané v Uherském Hradišti.

Výsledky soutěže

Kategorie do 9 let:
1. místo: Ondřej Huňař
2. místo: Lukáš Kubíček
3. místo: Petr Cichra, Marek Hanák

Kategorie 10 až 12 let:
1.místo: Simon Herůfek
2. místo: David Huňař
3. místo: Václav Michalica

Kategorie 13 až 15 let:
1. místo: Sebastian Herůfek
2. místo: Vít Straka

Regionální kolo soutěže dětských verbířů Hanácké Slovácko 2019

Text: Karel Vymazal / Foto: Lukáš Stávek / 10.6.2019