Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Májové otevřené sklepy

Na jaře májové, v létě, když dozrávají meruňky, oranžové a na podzim svatomartinské. Velkopavlovické otevřené sklepy si našly spoustu příznivců a milovníků vína, kteří se k nám rádi vrací a většinou si s sebou přivedou další milovníky lahodného moku.

Stovky milovníků skvělého velkopavlovického vína navštívily v sobotu 2. května 2015 Velké Pavlovice, aby se mohly opět po roce vydat se skleničkou v ruce rozkvetlými prosluněnými ulicemi po malebných vinných sklípcích.
Své dveře pro návštěvníky otevřelo 21 vinařství, mezi nimiž letos nechyběla ani Šlechtitelská stanice vinařská a Vinařství Baloun. Komu nestačily otevřené sklepy, mohl v ochutnávce vín pokračovat po 19 hodině v sokolovně za poslechu cimbálové muziky Lašár.

 V každém případě se s milovníky vinného moku na dlouho neloučíme – příště otevřeme sklepy začátkem července, což je za pouhé dva měsíce. Již nyní jste u nás co nejsrdečněji vítáni!

Věra Procingerová


 

Fotogalerii z Májových otevřených sklepů otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Radomír Zapletal

 

05-05-2015 PV