Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

MÁJOVÁ ZÁBAVA

Již tradičně pořádá občanské sdružení SPCCH Májovou zábavu, v letošním roce společně s našimi družebními seniory ze Senice a jejich novou předsedkyní Marií Slezákovou. O pozvání do Velkých Pavlovic je vždy velký zájem, bylo by nás i na dva autobusy, řekl koordinátor třetího sektoru Senica Mgr. Ondrej Krajči.

Ve vyzdobeném sále sokolovny přivítal hosty místostarosta města Ing. Zdeněk Karber a k přání hezkého odpoledne se připojily také předsedkyně seniorů Marie Slezáková ze Senice a Emílie Zajícová z naší základní organizace. Pan František Pazdera z Rajhradu, který po celý večer hrál a zpíval k tanci i poslechu zahájil „Májovou“ prvním valčíkem.

V přestávkách mezi tancem a občerstvením „Seničtí“ zazpívali za doprovodu harmoniky lidové písničky ze Záhorí. Připraveno bylo také vystoupení taneční skupiny Přátel country s ukázkou tanců. V půlhodinovém programu předvedli čtyři tance, dva s vlastní choreografií (Tequila Sheila a Hergot to je baba!) a ukázku párových tanců a liniových tanců. Dá se říci, že svým vystoupením předčili nejen naše očekávání, ale naše hosty přímo okouzlili. „Dobře pozrite ich lahké nožky, ozaj velmi silný zážitek, vďaka Vám za toto prekvapenie“ byla slova Ondreja Krajči. A my se přidáváme a všem tanečníkům country skupiny upřímně děkujeme.

Tanečníků na parketu postupně přibývalo a veselá zábava pokračovala do pozdních hodin. Tombola, která je součástí našich akcí byla obohacena nejen lahvemi vína od našich sponzorů, ale také věcnými dárky, které na tuto akci věnovalo město.

V debatách se pak probíralo, co nám ještě nadělí letošní počasí po dnešní mrazivé noci… (v Senici naměřili -4 °C), která se podepsala na vinicích a v zahrádkách. Naše kronika se také velmi líbila a vzkaz Mgr. Krajči v ní pro nás zůstane krásnou a trvalou vzpomínkou na naši „Májovou zábavu“.

 

Poděkování
Našim přátelům z družebního města Velké pavlovice děkujem za společně strávený Májový večer 2012 v příjemném prostředí společnosti dobrých lidí. Přejeme jim mnoho, mnoho životní pohody, zdraví, spokojenosti v rodině, ale i mnoho nápadů v činnosti organizace ve městě Velké Pavlovice. Těšíme se na následující společné přátelské setkání v našem městě Senica.

Děkuji ještě jednou

Mgr. Ondrej Krajči, Slzáková, Macková

 

Poděkování patří všem, kteří tento skvělý večer připravili – organizátorům výboru, neúnavným „desítkářkám“ a sponzorům Pekařství Jitka Pláteníková, panu Pavlu Havlíkovi i městu Velké Pavlovice a všem, kteří se na akci podíleli.

Blížila se půlnoc a s písničkou „…neublížil som,neublížil som“ se vydal autobus směr Senica. Rádi Vaše pozvání přijímáme a těšíme se na společné setkání u vás.

Josef Bazala

 

Krátké video z Májové zábavy spustíte ZDE

 

Fotogaleri z Májové zábavy otevřete po kliknutí na obrázek...

 

21-05-2012 PV