Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Luke tančí hlavně pro radost…

Pozornému čtenáři webových stránek města Velké Pavlovice zajisté neuniklo jméno Lukáš Klementa, alias Luke. A když Luke, tak tanec…

Stejně jako všechna dítka školou povinná dnes i Luke slaví konec školního roku, pro něj zároveň i konec další taneční sezóny, která byla pro něj více než úspěšná.

Ve školním roce 2018/2019 se Luke zúčastnil spousty tanečních soutěží, které ho nejen inspirovaly, ale hlavně povzbudily do dalších dobrých výkonů. Byly to např. soutěže v Brně, Bratislavě, Olomouci, Praze nebo v Teplicích. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na akci Tanečního studia 1 Kateřiny Hlaváčové, kde byl Luke k vidění společně se svým tanečním partnerem Honzíkem Ničovským. 

Výsledky…? Luke říká: „Nejsou důležité, hlavně že to baví!“
Lukášův taneční program je neskutečně nabitý - s taneční skupinou TSB CREW se ukázal na soutěži na Brněnském výstavišti, na DANCE LIFE EXPO, nebo se ze sedmačtyřiceti tanečních skupin probojovali až na skvělé 4. místo soutěže ONE BEAT v Praze.

Ale i když jsme školní rok skončili, ty opravdové ryzí a trochu prolenivělé prázdniny jsou v nedohlednu. Lukáše čeká soustředění a momentálně největší taneční kemp v Evropě, SDK kemp, kde se zúčastní řady soutěží a různých tanečních workshopů.

Lukáš samozřejmě není jediný, kdo ve Velkých Pavlovicích tančí street, moderní tanec či freestyle…, a já doufám, že se opět brzy budeme moci někde s ostatními vidět či si dokonce zatančit.

Závěrem bych velmi rád touto cestou poděkoval lektorce TSB Bunny
Barboře Kolouškové a Viktorovi za jejich práci!

Tanečník LUKE - Lukáš Klementa

Text: Libor Klementa / Foto: Archiv rodiny Klementovy / 28.6.2019