Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Lukáš střídá tanec s fotbalem

Lukáš Klementa, žák Základní školy Velké Pavlovice, je na dnešní dobu neobvykle aktivní sportovec. Jeho hlavní, ale zdaleka ne jedinou sportovní aktivitou, je tanec se skupinou N.C.O.D. - No Coment Only Dance, která působí i u nás na škole. Mimo to se věnuje také florbalu, jezdí na freestyle koloběžce a na kole a hraje fotbal za Horní Bojanovice.

O uplynulém víkendu se s týmem Horních Bojanovic, pod vedením trenérů Josefa Hoštického a Zdeňka Dulínka, zúčastnil dvou pohárových utkání ve fotbale. První turnaj se odehrál v Horních Bojanovicích. Díky skvělým výkonům celého týmu i Lukáše, který odchytal všechny zápasy, se v turnaji umístnili na krásném druhém místě.

Další pohárový turnaj se konal v Krumvíři, kde odehráli celkem 7 zápasů. Jako jediný tým na tomto turnaji nebyl celek Horních Bojanovic v základním čase poražen a získal 5 výher a 2 remízy. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Dominik Chorvát z Horních Bojanovic.


Josef Hostický fotbalový trenér přípravky Horních Bojanic


 

Foto © 2016 Archiv rodiny Klementovy


16-06-2016 PV