Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Loutky se dětem vždycky líbí

Přes čtyři desítky rodičů i prarodičů přivedly děti v neděli odpoledne, 2. února 2020, do výstavního sálu Radnice ve Velkých Pavlovicích. Loutkové divadélko Radost z Břeclavi přivezlo pohádkové představení O perníkové chaloupce. 

Děti byly spokojené nejenom se svou oblíbenou pohádkou, ale hodně radosti jim přinesli herci také tím, že je po představení nechali s loutkami pohrát a třeba se i vyfotit.

Profesionalita loutkoherců se projevila také v přístupu k dětským divákům.  Neboť se postarali o to, aby všichni dobře viděli a slyšeli, jak větší, tak i nejmenší z více než šedesáti dětí. To zase přispělo ke spokojenosti rodičů, takže malí i velcí diváci odcházeli z představení s úsměvem a dobře naladění. Pravděpodobně rovnou do cukrárny.

Městská knihovna se s vedoucím souboru již nyní dohodla, že loutkové divadlo Radost přijede s novou pohádkou do Velkých Pavlovic zase v únoru příštího roku.

Městská knihovna * Loutkové divadélko Radost z Břeclavi * Perníková chaloupka

Text: Mgr. Dana Růžičková, knihovnice Městské knihovny Velké Pavlovice / Foto: Mgr. Eva Sadílková / 5.2.2020