Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Letošní Velkopavlovické vinobraní zahájila vernisáž výstavy ROZHLÉDNI SE A POZNÁVEJ

Název „Rozhlédni se a poznávej“ je totožný s názvem projektu, v jehož rámci byla v květnu letošního roku postavena ve Velkých Pavlovicích rozhledna Slunečná. Díky stejnému projektu se na půdě našeho města uskutečnila stejnojmenná výtvarná dílna za účasti velkopavlovických a senických malířských talentů.

Páteční slavnostní vernisáž otevřel starosta města a společně s místostarostou přivítali malíře ze Senice i místní, kteří se zúčastnili malířského sympozia v červenci 2009, kdy se snažili různými malířskými technikami zachytit Velké Pavlovice a okolí.

Paní Ing. Marie Šmídová za hostitelskou stranu představila místní malíře a Mgr. Štefan Orth slovenské členy výtvarného kroužku. Poděkoval za vlídné přijeti o prázdninovém víkendu všem, kteří se starali o příjemný pobyt ve Velkých Pavlovicích.

Hosté vernisáže si mohli prohlédnout spoustu krásných výtvarných děl na nichž jsou zachyceny zajímavé stavby ve městě, především však nádherná vinorodá krajina okolo Velkých Pavlovic.

 

Fotogalerii z vernisáže výstavy ROZLÉDNI SE A POZNÁVEJ
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2009 Ing. Zdeněk Karber

 

06-09-2009