Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Letošní spolupráci završila vernisáž

Celoroční vzájemná spolupráce velkopavlovických a senických amatérských fotografů byla pro letošní rok slavnostně zakončena minulý pátek vernisáží výstavy fotografií, která je nazvána Slovenské pohledy 2014. Hezké zážitky z vernisáže podpořila bohatá účast našich občanů, stejně jako účast členů fotoklubu při Záhorském osvětovém středisku Senica, jejich přátel i příbuzných. Výstavu zahájil starosta města, Ing. Pavel Procházka, úvodní slovo přednesla Dr. Ĺubica Krištofová, ředitelka ZOS v Senici. K dobré pohodě pátečního podvečera 10. října přispělo hudební vystoupení posluchačů ZUŠ Velké Pavlovice, které vede Mgr. Jan Míchal, a verše současných českých básníků. Organizátoři děkují všem účastníkům vernisáže, protože jsme zažili báječnou atmosféru přátelského setkání a povídání i v závěru večera.

Výstava velkopavlovických a dalších spřátelených fotografů se na ZOS v Senici uskutečnila od konce června do konce července, od 1. srpna do 10 září 2014 byla představena v Městské knihovně v Břeclavi, jejím nejbližším cílem budou nové výstavní prostory Městské knihovny v Rohatci.

Vernisáž výstavy byla poslední akcí připravenou Městkou knihovnou Velké Pavlovice v rámci každoročního Týdne knihoven, pod záštitou města Velké Pavlovice.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice


 

Fotogalerii z vernisáže výstavy fotografií SLOVENSKÉ POHLEDY
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2014 Radomír Zapletal

 

15-10-2014 PV