Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Letošní KRAJEM ANDRÉ láká na krajové speciality, proměnlivý terén a hodnotné ceny

Vážení milovníci cykloturistiky a vyznavači akcí
s touto populární disciplínou spojených zpozorněte!

Tradičně poslední sobotu před začátkem letních prázdnin proběhne již 12. ročník cyklistického putování Krajem André. Na účastníky expedice čeká osvědčený program i trasa. Devítka obcí Mikroregionu Hustopečsko je připravena nabídnout to nejlepší z atributů jižní Moravy. Především pohostinnost, přátelskost a originalitu, ale i historii a tradice.

Hustopeče, Starovičky, Velké Pavlovice, Vrbice, Kobylí, Bořetice, Němčičky, Horní Bojanovice a Kurdějov jsou zastávky na trase, která má v celé délce celkem 40 kilometrů. Cestou nabízí pohodlné rovinky okolo vinohradů, ale i kopcovité terény s výhledy do okolí.

Účastníci, kteří se na začátku zaregistrují se mohou zapojit do soutěže o hodnotné ceny. Každý takový účastník obdrží na startu razítkovací průkaz s mapou. Pro zařazení do slosování je nutné získat alespoň 7 razítek z 9. Takto vyplněný průkaz s e-mailovým kontaktem stačí odevzdat do 18:00 na Turistickém informačním centru v Hustopečích.

Expedice Krajem André startuje 24. 6. od 9:00 do 12:00 v areálu autokempu Formanka v Hustopečích. Pro zařazení do soutěže je třeba odevzdat razítkovací průkaz s minimálně 7 razítky nejpozději do 18:00 na TIC v Hustopečích. Informace a aktuality hledejte na facebooku Mikroregionu Hustopečsko.

Podrobné informace k akci EXPEDICE KRAJEM ANDRÉ 2017 * naleznete po kliknutí ZDE

180953

Text: Mgr. Radka Raflová, tajemnice Mikroregionu Hustopečsko / 24.5.2017