Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Letní povídání s mateřinkou na téma LÉTO

Všechny třídy z Mateřské školy Velké Pavlovice se vystřídaly včera a dnes dopoledne ve velkopavlovické městské knihovně. Už se stalo hezkou tradicí, že si děti ze školky přijdou do knihovny poslechnout povídání o aktuálním ročním období.

Postupně tak s knihovnicí uzavřely celý roční cyklus a mohou se pochlubit, že rozumějí jednotlivým ročním dobám. Horké dny jsou jako stvořené k vyprávění o nadcházejícím létě, jeho radostech i dobrotách, které dětem přináší. Obrázky jsou doplněny také více i méně známými písničkami, které si děti s chutí zazpívají.

Návštěva knihovny však není jenom o vyprávění knihovnice. Děti v předškolním věku nikdy nepřestanou překvapovat svými postřehy, názory a také tím, kolik znalostí již samy nasbíraly. S velkým elánem se také dokáží o své znalosti podělit a jako odměnu přinést hezké obrázky, které poslouží k letní výzdobě knihovny. 

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice


 

Fotogalerii z povídání s mateřinkou otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Věra Procingerová

18-06-2013 PV