Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Letní novinky přijdou vhod na prázdniny i dovolenou

Městská knihovna jako každý rok přidala do svého knižního fondu více než 60 letních novinek, aby v době dovolených nepřišli naše čtenářky a čtenáři zkrátka. V regálu s novinkami můžete najít novinku Vlastimila Vondrušky  Křišťálový klíč. Falklandská huť,  poslední román Máma Keleové-Vasilkové, pokračování Sirotčince slečny Peregrinové Kniha čtvrtá: Mapa dní anebo šestý díl série F. Niedla Rytíři z Vřesova (Pach krve).

Čtenářkám k vodě i na chalupu přijde vhod odpočinková literatura (autorky Linda Howardová, Ashley Carrington atd), nebo humorné romány Proč máma pije, Naštvaná vdova, Láska pro samouky.

Příznivci krimi a thrillerů se mohou těšit na knihy Malé sladké lži, Muž bez minulosti, Clona, Kaštánek, Byla prý docela hezká, novinku Dominika Dána Na podpatcích, Pomstu Lee Childa či nové „zelené“ původní české detektivky.

Děti, kteří ukrajují prázdninový čas čtením, potěší nové tituly, ve kterých nechybí dívčí romány z prostředí koní, nové příběhy Anny a Elsy z Ledového Království, další výprava do minulosti s autorkou Veronikou Válkovou nebo další pokračování kocourka Winstona. V nových leporelech najdou potěšení naši nejmenší čtenáři.

Pro seznam knižních novinek * klikněte ZDE.

Text:Lucie Gawlová, knihovnice / 2.7.2019