Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Lednový Den otevřených dveří na gymnáziu

Ve středu dne 11. ledna 2023 se na Gymnáziu Velké Pavlovice uskutečnil v odpoledních hodinách tradiční lednový „Den otevřených dveří“. Program dne byl tentokrát zaměřený především na budoucí zájemce o studium, kteří většinou přicházeli v doprovodu rodičů. 

Během odpoledne se studenti vyšších ročníků věnovali příchozím uchazečům, provázeli je po areálu školy, poskytovali osobní zkušenosti s výukou na naší škole. Velkému zájmu se těšili vzorové testy z matematiky a českého jazyka, které si uchazeči odnesli na vypracování domů. Zájem nás natolik překvapil, že jsme ani nestačili registrovat jak středeční odpoledne rychle uteklo. 

Děkujeme všem za zájem a věříme, že se setkáme na přijímacích zkouškách a s některými nováčky ve školních lavicích se začátkem školního roku. 

Přípravný kurz pro uchazeče z pátých tříd ZŠ o osmileté studium zahajuje v úterý 31. ledna 2023. Pokud jste se zatím nepřihlásili neváhejte, počet míst je omezený.  

Text: PaedDr. Vlastimil Kropáč, ředitel Gymnázia Velké Pavlovice / 17.1.2023