Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

LADOVA ZIMA na Ekocentru Trkmanka už tuto sobotu

„Ladova zima za okny je...“, možná byla, sněhová pokrývka nám však během posledních dnů díky vysokým teplotám bleskurychle roztála. Ale to vůbec nevadí, pravou nostalgickou Ladovu nejen zimu si můžeme úžasně užít již tuto sobotu na Ekocentru Trkmanka ve Velkých Pavlovicích. Vernisáží s bohatým doprovodným programem zde bude zahájena výstava reprodukcí děl oblíbeného a každému známého malíře Josefa Lady, rodáka české vesničky Hrusice.

Samotná vernisáž začíná na Ekocentru Trkmanka Velké Palovice (Nádražní 1) v sobotu 2. února 2013 úderem desáté hodiny dopolední. V jejím úvodu vystoupí se svým hudebním pásmem žáci Základní umělecké školy ve Velkých Pavlovicích, připravena bude výtvarná dílna pro děti, dospělí se mohou zúčastnit ochutnávky vynikajících vín a nebo si dát něco z rozličných druhů vepřových delikates pravé domácí zabíjačky, která bude probíhat na nádvoří ekocentra.

Kromě prohlídky krásných obrázků Josefa Lady si budou moci všichni návštěvníci zakoupit nejrůznější drobné upomínkové předměty s motivy slavného českého lidového malíře.

Výstava bude veřejnosti přístupná až do 25. února 2013, a to denně od 9.00 do 18.00 hodin, včetně víkendů. Symbolické vstupné činí 40,- Kč pro dospělého, 10,- Kč pro dítě.

 

Pořadatelé Vás na vernisáž i výstavu velmi zvou a těší se na Vaši hojnou účast!

 

Karolína Bártová


 

Pozvánka na výstavu LADOVA ZIMA ve Velkých Pavlovicích - po kliknutí ZDE

 

 


 

www.ekocentrum-trkmanka.com

 

 

 

31-01-2013-BK