Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Kuřátka a Koťátka přála maminkám

Děti ze tříd Kuřátka a Koťátka Mateřské školy ve Velkých Pavlovicích přivítaly ve středu a ve čtvrtek, 11. a 12. května 2011, své nejbližší na besídkách ke svátku maminek.

Prostředí třídy Koťátek se v toto odpoledne proměnilo v les s perníkovou chaloupkou. Na paloučku se postupně předvedla řada zvířátek, která pak radila Jeníčkovi a Mařence, kudy z lesa ven. V chaloupce je pohostila hodná babička, co pekla perníková srdíčka a tak vše dobře dopadlo. Na závěr děti svým maminkám hezky popřály a předaly přání a dárek.

Nejmladší děti ze třídy Kuřátka si oblíbily hru „Na kytičku". Dovedou je pojmenovat, říct jakou mají barvu a tak jsme se naučily "Májovou pohádku", aby své maminky potěšily. Kluci i holčičky pro ně vyrobili z keramické hlíny "Sluníčka a srdíčkovou pozvánku" na besídku, která se konala ve středu 11. května 2011. Maminkám se nejvíce líbily tanečky z CD BUBU cvičení s prstíky.

Paní učitelky z Kuřátek a Koťátek

 

Fotogalerii z besídek ke Dni matek
ve třídách Kuřátka & Koťátka otevřete po kliknutí ZDE

 

 

 

13-05-2011-BK