Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Kuba Herzán si vybojoval vánoční badmintonový bronz

Na „Vánoční turnaj“ v badmintonu pozval malé badmintonisty v sobotu 20. prosince 2015 do Městské sportovní haly v Hustopečích místní oddíl. Již v ranních hodinách byl turnaj odstartován a ve velmi příjemné atmosféře si badmintonová mládež zahrála s chutí a velkým zápalem. Ve dvouhrách proti sobě nastoupilo na 70 hráčů rozdělených do tří věkových skupin.

Z Velkých Pavlovic nastoupil v mladších kategoriích sedmičlenný tým ve složení Eliška Konečná, Martin Huslík, Jakub Herzán a poprvé na turnaji Jakub Cedivoda, Adam Paštika, Viktor Fůkal a Michal Huslík.

Velmi dobře zorganizovaný turnaj se odehrál tzv. „švýcarským způsobem“ na pět kol, kdy v každém kole mohl hráč získat až dva body. Z naší velkopavlovické výpravy si nakonec nejlépe vedl Jakub Herzán, který s celkovou ztrátou pouhých tří bodů, skončil na třetím místě a domů si odvezl bronzovou medaili.

Ostatní na medaile sice nedosáhli, ale dokázali po celodenním zápolení skončit na pěkných pozicích. Všichni si tak z turnaje odnesli, mimo vánočního balíčku od pořadatelů, cenné zkušenosti a především příjemné zážitky ze sportem stráveného nedělního dne.

A Jakubovi Herzánovi k umístění na stupních vítězů patří velká gratulace.  

 

Za mladé velkopavlovické badmintonisty Jiří Huslík


 

Fotogalerii z VÁNOČNÍHO BADMINTONOVÉHO TURNAJE
v Hustopečích otevřete kliknutím na obrázek...

 

 

Foto © 2015 Jiří Huslík

 

 


22-12-2015-BK