Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Krejzová na Mistrovství České republiky nadchla volnou jízdou. Jak dopadla?

Po šesti letech měl krasobruslařský oddíl z Břeclavi zastoupení na Mistrovství České republiky juniorů. Kraso reprezentovala na nejprestižnějším závodě sezony Adéla Krejzová, šestnáctiletá studentka Gymnázia Velké Pavlovice.

Mistrovství se konalo od pátku 4. února do soboty 5. února 2022  v Českém Těšíně. V soutěži bylo celkově čtyřiadvacet nominovaných závodnic z celé republiky.

Adéla Krejzová odstartovala soutěž pátečním krátkým programem. V něm předvedla kombinaci dvou dvojitých skoků, předepsaný dvojitý skok a jednoduchého Axela. Od rozhodčích si za svůj výkon vysloužila 28,87 bodů a obsadila průběžné osmnácté místo.

Následující den byly na programu volné jízdy. Břeclavská závodnice předvedla bez zaváhání všechny dvojité skoky, předepsané piruety a získala 57,14 bodů.

V celkovém hodnocení obou soutěžních dnů skončila Adéla na krásném sedmnáctém místě, za což zasluhuje obrovskou gratulaci a zároveň i poděkování za skvělou reprezentaci nejen svého sportovního klubu, ale také školy a města Velké Pavlovice.

Zdroj: https://breclavsky.denik.cz / Autor: Kryštof Neduchal / 8.2.2022