Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Kreativní pozdrav aneb Dokresli si sám!

Tak to je sen! Poslat pohled, který si Vaše dítko může vlastnoručně a dle své fantazie dokreslit! Nic víc neudělá větší radost. Kde tuto pohlednici získat? Na Turistickém informačním centru ve Velkých Pavlovicích a to od tohoto momentu. Novinku zavádíme do prodeje 22. června 2021. 

Cena za set, který obsahuje dvě pohlednice s rozdílnými motivy - s rozhlednou Slunečná a s pestrobarevnými sklípky pod Starou Horou, malé pastelky s pěti základními barvami a informační letáček, to vše zabaleno do úhledného celofánového balíčku, je pouhopouhých 40,- Kč. 

Pohlednice jsou prvořadě určeny k tomu, aby byly rozesílány do světa. Ale mohou posloužit také jako skvělý dárek z Velkých Pavlovic našim nejmenším. Proto neváhejte a přijďte si je na velkopavlovické infocentrum zakoupit.

Těšíme se na Vás a radost Vašich dětí!

229621

Jak představuje KREATIVNÍ POHLEDNICE sám výrobce, firma ADART, spol. s r.o. Praha?

* Kreativní pohlednice jsou zábavné pohlednice s motivem Vašeho města a s prostorem, na které děti nakreslí jakýkoliv vlastní obrázek, čímž si sami vytvoří svůj originální pohled.
* Ten můžou poté poslat nebo darovat jako pozdrav z vašeho města svým rodičům, babičce, dědovi, nebo kamarádovi, a udělat jim tak radost vlastnoručně nakresleným pozdravem.
* K pohlednicím jsou v setu k dispozici i pastelky, takže děti nepotřebují nic víc, než jen trochu místa pro tvorbu. Tím může být třeba lavička v parku, nebo místní cukrárna.

A věřte, že takový pohled přinese obdarovaným hned dvojitou radost.
Vzpomínku, a vlastnoručně zhotovené dílo vašim dítětem.

Více informací o pohlednicích * naleznete po klinutí ZDE

Text: Karolína Bártová, referentka Turistického informačního centra Velké Pavlovice / Foto: Karolína Bártová / 22.6.2021