Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Kouzlo podzimu...

„Kouzlo podzimu“, tak by se mohla jmenovat vítězná fotka posledního kola soutěže, kterou realizuje Městská knihovna Velké Pavlovice pod záštitou města. Pravidelná schůzka fotografů, kteří fotky hodnotí, se tentokrát protáhla, protože v listopadu a v prvních prosincových dvou týdnech se na webových stránkách Města Velké Pavlovice sešlo téměř 100 amatérských fotografií. Rozhodování bylo proto těžké a poprvé se také jednotliví členové poroty v názorech rozcházeli a museli hledat společný závěr.

 

O to více tedy blahopřejeme k vítězství panu Michalu Suskému z Velkých Pavlovic,
jehož fotka podzimního meruňkového sadu nakonec zvítězila a stala se další „nejhezčí fotkou měsíce“.

 

Protože od 1. září do 15. prosince jsme měli možnost vidět téměř 200 fotografií a děkujeme upřímně všem, kteří fotku do soutěže poslali, rádi bychom se ještě po Novém roce vrátili k další fotkám, které také byly ve hře o fotku vítěznou. Pokusíme se ukázat, jak porota o fotografiích uvažovala, proč měla k některým příspěvkům připomínky, jak by se s fotkami ještě dále dalo pracovat.

Malou ukázku si dovolujeme nabídnout již nyní a pevně doufáme, že se autor vítězné fotky nebude zlobit. Členové poroty se společně shodli, že by Michalu Suskému doporučili ještě malé úpravy jeho fotografie. Jak by takováto úprava vypadala, se můžete podívat dále a můžete si udělat svůj vlastní názor.

Mgr. Dana Růžičková

 

 

Vítězná fotografie pana Michala Suského v originálním pojetí...

 

 

... a po menší úpravě.

 

Susky_2.jpg

 

20-12-2010-BK