Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Konečně otvíráme! A s kupou předvánočních knižních novinek!

Po vynucených šesti týdnech se konečně opět od zítra, tj. 3. prosince 2020, otevře Městská knihovna Velké Pavlovice. Už žádné půjčování knih přes výdejní okénko, čtenáři si budou moci probrat knihy pomalu v policích v teple knihovny a mohou si vybírat i knihy, které jim „padnou do oka“.

A že bude z čeho vybírat! Knihovnice během uzavření nakoupila více než 80 knižních novinek a předvánočních trháků pro dospělé. A spravedlivě také podělila menší i větší dětské čtenáře. Podrobný seznam knižních novinek naleznete ZDE nebo si prohlédněte fotogalerii.

Knihovna bude fungovat ve standardní otevírací době – tedy od úterý do pátku od 13 do 19 hodin. 

Vzhledem na epidemiologická doporučení je počet osob v knihovně omezen na celkem 13 osob (děti se nezapočítávají), takže se čtenáři opravdu nemusí bát, že se dovnitř nedostanou. Dále platí při vstupu pro čtenáře i návštěvníky již běžné bezpečnosti opatření  - zakrytí úst a nosu, dodržení bezpečné vzdálenosti a používání bezpečnostních prostředků. Knihy se na rozdíl od jara do karantény dávat nebudou.

Městská knihovna * Konečně otvíráme! A s kupou předvánočních knižních novinek!

Text a foto: Lucie Gawlová, knihovnice / 2.12.2020