Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Koncert klavírní třídy ředitelky ZUŠ paní Mileny Karberové

Ve čtvrtek 15. června 2017 uzavřeli školní rok žáci z klavírní třídy ředitelky ZUŠ Velké Pavlovice Mileny Karberové. Na koncertě pro rodinné příslušníky, přátele, spolužáky a veřejnost měli možnost předvést všechny skladby, které během roku nacvičovali.

Publikum si s potěšením vyslechlo některá díla světově proslulých autorů z různých stylových období:
Preludium c-moll J. S. Bacha, Sonátu C-dur W. A. Mozarta, Sonatinu J. Kř. Vaňhala, Rondo A. Diabelliho, oblíbenou Elišku L.v. Beethovena, krásné Nocturno b-moll F. Chopina, Preludium Dívka s vlasy jako len C. Debussyho, Císařský valčík J. Strausse a známou skladbu Entertainer S. Joplina. 

Velká pozornost byla v programu věnována českému skladateli Jaroslavu Ježkovi, který by v září 2016 oslavil 110. narozeniny. Zazněly stále populární a  nestárnoucí  písně v originálních úpravách samotného autora: Nebe na zemi, Život je jen náhoda, Šaty dělaj člověka, Ezop a brabenec a Tři strážníci.

Milena Karberová děkuje všem žákům za celoroční práci, rodinám za podporu svých dětí ve studiu a všem přeje krásné a pohodové prázdniny a těší se nashledanou se všemi opět v novém školním roce! 

ZUŠ * Besídka třídy ředitelky ZUŠ paní Mileny Karberové

Text: Milena Karberová, ředitelka Základní umělecké školy Velké Pavlovice / Foto: Archiv ZUŠ V. Pavlovice / 19.6.2017