Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Knižní novinky pro podzimní počtení

Městská knihovna Velké Pavlovice představuje svým čtenářům nové knihy zapsané do fondu knihovny od září do listopadu letošního roku. Knihy tentokrát představují naprostou všehochuť žánrů, témat i čtenářského určení. Nabídka obsahuje mnoho knih pro děti, od pohádkových příběhů pro nejmenší (Bajky o zvířátkách) až po dětské detektivky (Zločin na Starém Městě pražském) nebo fantasy (Deník úúúplně obyčejného upíra, Deník úúúplně obyčejného vlkodlaka) pro starší dětské čtenáře.

Více než 20 titulů naučné literatury pro děti i dospělé obsahuje především tituly z oboru psychologie či zoologie pro děti.

Zábavná četba pro dospělé zahrnuje romány pro ženy (Džungle rtěnek), thrillery (Říjnový seznam), detektivní (Kriminálník), psychologickou (Oční kapky) a romantickou (Hlavolam lásky) literaturu i vzpomínkovou prózu (Děckama nezatopíš).

V září obdržela městská knihovna také přes 20 titulů z projektu Česká knihovna, který zaštiťuje Moravská zemská knihovna v Brně a který zajišťuje knihovnám bezplatné výtisky těch nejvíce oceňovaných děl českých autorů, které se v současné době objevují na trhu.

Městská knihovna Velké Pavlovice nabízí knihy pro každý čtenářský vkus a zájem, nabídka určitě drží krok s novými trendy čtenářského zájmu. Jako každý rok se pochopitelně mohou čtenáři ještě těšit na skvělou předvánoční nadílku nových knih z kamenných knihkupectví.

 

Pro seznam knižních novinek klikněte ZDE.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice


10-11-2015 PV