Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Knižní novinky opět v knihovně

Taky netrpělivě čekáte na Listopád od Aleny Mornštajnové? Tento a spousta dalších skvělých titulů čeká ode dneška na čtenáře Městské knihovny Velké Pavlovice v regálu s knižními novinkami.

Pro milovníky nové sérii V. Vondrušky jsme zakoupili čtvrtý díl Křišťálového klíče, pro čtenáře Jacobsonové Kavárny u Anděla závěrečný díl trilogie Dcery naděje nebo novinka Sandry Brownové Zachráněné dopisy.

Velkou oblibu mají původní české detektivky se zeleným přebalem, kterých jsme pořídili rovnou několik titulů. V sekci detektivek a thrillerů naleznete tituly jako Jezero, Sněhurčina rakev, Lidská trofej, Tichá smrt od P. Maye, Sára od D. Dána,  Predátor, Dítě hvězd, V temnotě nebo Dívky beze jména.

Další obsáhlým žánrem jsou romány pro ženy – novinka od Jojo Moyesové (Jako hvězdy v temné noci), Evvie Drakeová začíná žít, Čajovna v Tokiu nebo první dva díly rodinné ságy Vinařství od Marie Lacrosse. Nechybí ani historické romance pro ženy (Nezkrotný horal, Cudná hříšnice).

Nechybí ani knihy pro nejmenší (To je náš hrad!, nebo děti školou povinné (Muřinoh a Krchomilka, Olinka a stříbrná truhla, Smutno se musí vyšeptat, Trampoty kocourka Toma a jiné). Pro dospívající doporučujeme skvělou autorku Kateřinu Šardickou a její mysteriózní romány Noci běsů a Zmizení Sáry Lindertové.

Veškeré nové tituly najdete v seznamu ZDE. Pokud si raději vybíráte očima, všechny knihy najdete ve fotogalerii.

Knihovna je otevřena od 12. dubna 2021 v běžném provozu a standartní otevírací době, tedy úterý až pátek od 13 do 19 hodin.

Knižní novinky opět v knihovně

Text a foto: Lucie Gawlová, knihovnice / 27.4.2021