Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Knižní novinky naší knihovny pro měsíc únor 2023

Městská knihovna opět nakoupila knižní novinky vydané v první měsíci roku 2023. I v nejkratším měsíci v roce si totiž naši nachází čtenáři a čtenáři dost času na čtení. A tak to má být.

Mezi desítkami nových titulů nechybí známá a oblíbená jména autorů: Hana Marie Körnerová s knihou Jelení vršek, Dagmar Digma Čechová - Podívej se podruhé, Suzanne Enoch s třetím dílem romance Sem s tím Skotem, Guillame Musso a jeho Dívka z Brooklynu či Danielle Steelová s poslední knihou Ztráty a nálezy.

Milovníci napětí, dobrodružství a kriminálních zápletek určitě rádi sáhnou po knihách Ďáblův stůl - L. Child a D. Preston, islandské krimi Hluboké soutěsky, Zrádná paměť - Lisa Gray, knize Zvuk známého J. D. Barkera či mysteriózním hororu Šepot z lesa české autorky Kateřiny Surmanové.

Originalitou příběhu vybočují z nabídky knihy Klikař Beny Simony Bohaté, Venkov Michaely Labákové, Pod šeptajícími dveřmi Tj Kluneho či titul Operativec I.: Pravidlo tří zdrojů.

Dětským čtenářům a mládeži jsme například pořídili další díly oblíbených sérií, např. Gang odvážných Ivony Březinové či Zákon smečky od Erin Hunterové. Teenagerům se snad zavděčíme knihami Život jedna báseň, Stíny v duši či další dva díly fantasy série Z krve a popela.

Vybírat opět můžete z novinek nejen dle přiloženého seznamu ZDE, ale také ve fotogalerii.

Městská knihovna * Knižní novinky pro měsíc únor 2023

Text: Lucie Gawlová, knihovnice Městské knihovny Velké Pavlovice / Foto: Lucie Gawlová / 16.2.2023