Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Knižní hity pro dospělé

S nabídkou nových knižních titulů přichází v těchto dnech Městská knihovna Velké Pavlovice. Tentokrát jsme nakoupili novinky z kamenného knihkupectví, abychom doplnili nabídku o největší knižní hity ze začátku letošního roku.  Trošku jsme tentokrát ošidili své dětské čtenáře, neboť jsme se soustředili na beletrii pro dospělé, aby nám neunikli autoři, jejichž  knihy nakupujeme průběžně a snažíme se získat všechny vydané tituly. Tak je tomu s knihami autorů, jako jsou Steve Berry, Martina Coleová, Barbara Erskinová, Ken Follett, Elizabeth Petersová, Nora Robertsová nebo James Rollins. Zároveň představujeme svým čtenářům – milovníkům detektivek - nové osobnosti severské krimi, kterými jsou Camilla Läckbergová a Liza Marklundová, a autora vynikajících slovenských detektivek Dominika Dána.

K tomu jsme přidali knihy známých českých autorek, které nesmějí chybět v žádné knihovně: Ivanky Deváté, Martiny Formanové, Petry Hůlové, Hany Marie Körnerové, Petry Soukupové.

Ze současné nabídky si určitě vybere každý ze čtenářů.

Seznam nových knih ZDE.


Dana Růžičková, knihovnice